سمپاشی

سمپاشی حشرات موذی از جمله خدمات ارائه شده توسط شرکت گل آذین میرداماد در استان تهران است. این شرکت خدماتی نظافتی با کسب تجربه ۱۵ ساله توانسته است پاسخگوی نیاز کاربران در زمینه خدمات مربوط به نظافت منزل و محل کار، اعزام و قرارداد خدمتکار ثابت روزانه، خدمتکار و پرستار شبانه روزی، مهمان داری و پذیرایی مراسمات عروسی و ختم و سایر خدمات نظافتی بوده و با هدف کسب رضایتمندی متقاضیان و ارائه خدمات صادقانه به آن ها، همواره در تلاش است. اعزام نیروی کار آزموده و متخصص در زمینه سمپاشی و مبارزه با حشرات، جوندگان و برخی از پستانداران مانند موش به وسیله انواع مختلف آفت کش های شیمیایی، ارزش ۱۰ توسط شرکت گل آذین میرداماد به شمار می‌آید.

 مبارزه و سمپاشی حشرات موذی خانگی

 متاسفانه هجوم و تکثیر بیش از حد حشرات موذی یکی از بزرگ‌ترین مشکلات زندگی شهرنشینی است. شناخت صحیح از نوع حشرات و آفت کش های مناسب جهت مبارزه با آن ها، از اهمیت بسیار زیادی برخوردار بوده و مانع از ایجاد مشکلات و مسمومیت های ناشی از مصرف سموم نباتی ناشناخته، قدیمی، ارزان قیمت و با کیفیت خواهد شد.

 کودکان، افراد میانسال، خانم های باردار، بیماران قلبی، کلیوی مبتلا به مشکلات مزمن و حاد تنفسی از مهم‌ترین گروه های آسیب پذیر در برابر سمپاشی حشرات موذی با استفاده از آفت کش های نامناسب و خطرناک هستند. از این رو توصیه می شود نسبت به خرید و سمپاشی خودسرانه با استفاده از سموم ناشناخته و تهیه شده است عطاری ها و مراکز نامعتبر ناب نموده و مبارزه با حشرات موذی را به نیروی متخصص شرکت های خدماتی و فعال در این زمینه واگذار نمایید.

سمپاشی

 تهیه و خرید سموم غیر استاندارد

 تهیه و خرید سموم غیر استاندارد از مراکز نامعتبر، ریسک افزایش ترکیبات فسفره، کلره و برخی از ترکیبات شیمیایی کشنده در سموم را افزایش داده و منجر به بروز مشکلات فراوانی مانند مشکلات پوستی مزمن، مشکلات تنفسی مزمن و حاد، مشکلات گوارشی و هورمونی، مشکلات عصبی و سقط جنین در خانم های باردار خواهد شد. امروز تمامی سموم مورد استفاده در شرکت های خدماتی نظافتی به منظور سمپاشی حشرات موذی و جوندگان، مطابق با اصول و استانداردهای بین‌المللی تحت کنترل وزارت بهداشت و سازمان غذا و دارو تولید شده و کمترین خطر و عوارض جانبی را برای مصرف کنندگان به دنبال خواهد داشت.

 تعیین نوع و دوز دقیق سموم

انتخاب تخصصی و تاثیر گذار سموم بر چرخه زندگی حشرات موذی، از دیگر موارد قابل توجه و رعایت شده در شرکت های خدماتی نظافتی از جمله شرکت گل آذین میرداماد است. یکی دیگر از موارد بسیار مهم در خصوص سمپاشی حشرات موذی توسط تکنسین مجرب شرکت های خدماتی و نظافتی، پیروی از دستورالعمل‌های صحیح در خصوص نحوه سمپاشی و پیشگیری از ایجاد مقاومت حشرات در برابر سموم و آفت کش های مختلف است. تعیین میزان و دزد دقیق سموم مورد استفاده، تعیین دوره های تکرار شونده سمپاشی و نحوه اجرای آن ها، از بهترین فاکتور های موثر و بسیار مهم به منظور پیشگیری از بروز یکی از بزرگترین معضلات موجود در این زمینه، یعنی ایجاد مقاومت حشرات موذی در برابر سموم و آفت کش ها بوده و توسط پرسنل مجرب، کارآزموده و متخصص شرکت های ارائه دهنده خدمات نظافتی اجرا خواهد شد

سمپاشی

 سمپاشی شایع ترین حشرات موذی

  از جمله شایع ترین موارد سمپاشی به منظور مبارزه با حشرات موذی و آفت های خانگی به شرح زیر است:

 سمپاشی سوسک های ریز آشپزخانه

 متاسفانه یکی از اصلی ترین و رایج ترین شکایت های موجود در زمینه سمپاشی حشرات موذی و مزاحم خانگی، سوسک آشپزخانه و یا اصطلاحاً سوسک ریز سیاه است. این نوع از آفت خانگی به دلیل اندازه کوچک و حرکت بسیار سریع در لابلای تمامی درس ها و سوراخ های موجود در فضای منزل، به ویژه کابینت های آشپزخانه و کمد های چوبی رخنه کرده و به سرعت زادوولد خواهد نمود. از جمله مشکلات موجود در زمینه سمپاشی حشرات موذی از نوع سوسک ریز سیاه، مقاومت بسیار زیاد این آفت خانگی در برابر حشره کش های مختلف و سموم شیمیایی است.

 سمپاشی کک

 چک های یکی دیگر از آفت های سر سخت و مقاوم به سموم در لیست آفت و حشرات موذی خانگی به شمار می آیند. از حشرات موذی دارای حرکات پرشی بوده و پس از تغذیه از خون انسان به واسطه فرآیند نیش زدن، تخم گذاری و تولید مس خواهند نمود. چک از جمله آفت های گرمادوست و شایعه خانگی در فصول سرد سال است.

 سمپاشی حشرات موذی از نوع ساس

 بر اساس نوع دیگری از حشرات موذی و مزاحم خانگی است که با استفاده از گذشته منجر به ایجاد مزاحمت و ناراحتی خواهد شد. به شکل کلی ساس در اندازه های بسیار کوچک و تعداد فراوان در منازل مسکونی، محیط کار و سایر مراکز موجود بوده و احتیاج به سمپاشی های دورهای با استفاده از سموم شیمیایی خواهد داشت.

 سمپاشی موش

 متاسفانه امروز موش ها یکی از آفت های بسیار مهم و فراوان در زندگی جوامع بشری بوده و علاوه بر ایجاد مزاحمت، به عنوان یکی از منابع انتقال بیماری های واگیردار شناخته می شوند. فضولات دفع شده از موش ها، عامل اصلی انتقال بسیاری از بیماری‌های باکتریایی خطرناک بوده و ریشه کن کردن آن ها از مهمترین معضلات قانون های وابسته به شهرداری تمامی استان های کشور و شرکت های خدماتی و فعال در زمینه سمپاشی به شمار می آید.

 سمپاشی و مبارزه با موریانه

 سمپاشی و مبارزه با موریانه یکی دیگر از مهمترین خدمات شرکت گل آذین میرداماد با استفاده از سموم نباتی و شیمیایی است. موریانه ها از جمله آفت های آسیب‌رسان به زندگی انسان ها بوده و بسیار زیادی در منازل مسکونی،  محیط کار و محیط های صنعتی به شمار می آیند.

 کنه، کنه کبوتری، مورچه، بید، مگس، شپش، مایت، مارمولک، انواع سوسک های آشپزخانه‌ای و فاضلابی، کرم چوب خوار و پشه از انواع مختلف آفت ها و حشرات موذی مزاحم و موجود در محیط زندگی انسان ها بوده و با استفاده از آفت کش ها و سموم مناسب در دوره های مشخص و تکرار شونده از بین خواهند رفت.

سمپاشی

اقدامات شرکت گل آذین میرداماد

 شرکت گل آذین میرداماد با استفاده از کسب مشاوره های سم شناسی در زمینه مبارزه با آفت های خانگی، تکیه بر دانش افراد متخصص داخلی و خارجی، استفاده از بهترین، قویترین و موثرترین سموم و آفت کش های بین‌المللی و به کارگیری روش های موثر و توصیه شده از جمله سموم گیاهی و یا نباتی آماده ارائه خدمات به متقاضیان خواهد بود. پرسنل و متخصصین این شرکت، با استفاده از متد های مختلف اقدام به شناسایی انواع حشرات موذی نموده و با بهره مندی از روش های نوین( کمترین میزان مقاومت در برابر آفت کش ها)، روش های تلفیقی، روش های بیولوژیک و سموم شیمیایی، اقدام به نابودی و سمپاشی حشرات موذی خواهند نمود.

 سمپاشی حشرات موذی در شرکت گل آذین میرداماد

 همانطور که پیشتر نیز گفته شد یکی از پارامتر های بسیار مهم جهت از بین بردن و ریشه کن کردن موفقیت‌آمیز حشرات موذی و آفت های خانگی، شناسایی صحیح آن ها، اطلاع از فصول تخم ریزی، چرخه زندگی، نوع تکثیر و مقاومت آن ها در برابر سموم و آفت کش های مختلف است. متخصصین شرکت های خدماتی و نظافتی، قادر به تشخیص و شناخت گونه‌های مختلف حیوانات موذی در محیط های مسکونی و غیرمسکونی بوده و با استفاده از تجهیزات مختلف، راه های گیاهی و شیمیایی و اجرای تدارکات مربوط به سمپاشی حشرات موذی و آفت های خانگی، مبارزه و ریشه کن کردن این موجودات را مرتفع خواهند نمود.

تعیین زمان سمپاشی حشرات موذی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار بوده و یکی از پارامتر های بسیار مهم و تاثیرگذار در نتیجه بخش بودن فرآیند سمپاشی و مبارزه با انواع مختلف بافت های خانگی به شمار می آید. معمولاً تعیین زمان و دوره های سمپاشی حشرات موذی با دانش شناخت از نوع حشرات و آفت های خانگی توسط متخصصین حشره شناس انجام شده و پس از تعیین نوع آفت با توجه به گزارشات اعلام شده از سمت مراجعین و یا اعزام پرسنل کارشناس در محل، به متقاضیان اطلاع‌رسانی و سپس اجرا خواهد شد.

سمپاشی

محبوبیت استفاده از سم در مبارزه با آفت های خانگی

امروزه با توجه به ابداع و به کارگیری روش‌های نوین برپایی علوم تکنولوژی مانند اولترا سوندها، همچنان استفاده از سموم و روش های سمپاشی حشرات موذی و آفت های خانگی، از روش های پرطرفدار، عمومی، مقرون به صرفه و موثر در ریشه کنی و مبارزه با حشرات و آفت های مزاحم به شمار می‌آید. شرکت گل آذین میرداماد با استفاده از دستگاه های پیشرفته، پرسنل مجرب و مجهز به پوشش مناسب و اصولی، با حضور در محل اعلام شده، آماده ارائه خدمات مرحله به مرحله به منظور از بین بردن آفت های خانگی برای مشتریان و متقاضیان خواهد بود.  پیشنهاد می شود خدمات سمپاشی حشرات موذی و مبارزه با آفت های خانگی، محیط کار، آپارتمان، مهد کودک ها، مدارس، بیمارستان ها، محیط های صنعتی و تجاری و تمامی ارگان ها را به پرسونل و متخصصین کارآزموده شرکت گل آذین میرداماد استان تهران سپرده و از نتیجه کار اطمینان خاطر حاصل نمایید.

 

 ‏

جهت درخواست نیرو کلیک کنید